Covid-19 önlemleri kapsamında; tüm ürünlerimiz sağlığınız için dezenfekte kurallarına uygun bir şekilde paketlenmekte ve size gönderilmektedir.

İÇİNDEKİLER

Volcanic Mud cilt parlatıcı duş jeli ile benzersiz bir parlaklık hissine hazır olun!

DOĞADAN GELEN PARLATICI

Volkan Külü

Geçmişte aktif olan volkanik dağların etrafındaki topraktan elde edilen bu volkanik kül cilt için oldukça faydalı, çünkü adeta bir mıknatıs gibi davranıyor ve gözeneklerde biriken aşırı sebum ve kirlere yapışarak cildin arınmasını sağlıyor.

Bambu Kömürü

Bambu kömürü özellikle uzak doğu da çok tercih edilen bir yöntemdir. Cilt üzerindeki kalıntıları temizlemesiyle bilinen bambu kömürü Asyalı kişilerin beyazlık sırrını ortaya çıkartıyor, sadece bununla kalmayan bambu kömürü cilt üzerindeki yağı dengeler, akne tedavisine yardımcı olur ve cilt tahrişlerini en aza indirir.

Beyaz Dut Kökü

Yüksek oranda vitamin ve minerallere sahip olan beyaz dut kökü; Protein açısından da oldukça zengindir. Beyaz dut kökü de etkili yaşlanma karşıtı ajanlar olarak bilinen ve genç, parlak bir cilt yaratan antioksidanlar bakımından zengindir. Beyaz dut kökünün bir ayrı özelliği ise cilt üzerinden etki ederek kan akışını iyileştirmesidir, bu şekilde ciltteki yenilenme hızını artırıp genç ve pürüzsüz bir görünüm ortaya koyar.

Brokoli Özü

Brokoli özü cildin genç görünmesine yardımcı olan bir içeriktir. Özellikle havanın, güneşin ve çevrenin zarar verdiği cildi brokoli özü korumaktadır. İçerisinde bolca C vitamini içeren brokoli özü, antioksidan yapısı sayesinde ciltteki kırışıklıkları azaltmaktadır. Cildin yapısını koruyan bu içerik, içerisinde bolca kolajen madde bulundurur ve bu şekilde cildin her zaman beyaz ve pürüzsüz görünmesini sağlar.